CENÍK

a přehled služeb

Úvodní předporodní konzultace 30 min

telefonicky/online/osobně v České Lípě

30 minut společného času pro seznámení, představení mých služeb a probrání vašich očekávání. Po uplynutí času lze pokračovat v konzultaci hrazené dle platného ceníku.

zdarma


Předporodní konzultace 1 h

Doporučuji min. 2-3 schůzky před porodem. Celkový počet schůzek je ale jen na vás.
Kompletní předporodní příprava, tvorba porodního plánu, vyladění praktických i technických záležitostí, emoční a psychická podpora. Nabízím také masáže, práci s rebozem, tejpování, míchání olejů k porodu (+ cena nákladů za oleje).

300 Kč

Pohotovost od 38. tt až do porodu

Poplatek pokrývá rezervaci termínu porodu, nepřetržitou pohotovost od 38. tt do narození miminka (dostupnost na telefonu ve dne v noci, výjezd za vámi k porodu do hodiny od tel. domluvy), kratší telefonické/online konzultace od konce těhotenství po šestinedělí a také ochranné pomůcky vyžadované porodnicí.

2000 Kč

Doprovod k porodu

*Nepřetržitý doprovod delší než 15 h                                                                   

Nepřetržitá přítomnost u porodu, odchod 2 h po narození miminka. Informační a psychická podpora pro vás i partnera, pomoc s úlevovými pozicemi, uvolněním, podpora fyziologického průběhu porodu, vašich rodičovských práv a kompetencí, skin to skin kontaktu (bonding) po porodu...

2500 Kč

*+500 Kč

Poporodní konzultace 1 h

probíhá u vás doma. vhodné alespoň 1x po porodu

Můžeme probrat průběh porodu, probíhající šestinedělí, péči o miminko či kojení, vaše pocity a potřeby. Podpořím vaši mateřskou sílu a intuici. Nabízím jemnou uvolňující masáž. Poradím jak pečovat o poranění/jizvy po porodu.

300 Kč

Péče o jizvu po císařském řezu 1,5 h

jednorázové školení, probíhá u vás doma

Praktické školení v šestinedělí/později po porodu/v dalším těhotenství pro vás a vašeho partnera. Naučím vás správné techniky masáže a tejpování* pro péči o jizvu. V ceně tištěný informační materiál (návod na postup) s dalšími doporučeními + následná telefonická podpora. *Kineziologické tejpy je třeba pořídit na vlastní náklady.

500 Kč

Aromaterapeutická konzultace 1 h

online/osobně v místě dle domluvy

Konzultace na podporu vámi zvoleného tématu či záměru. Na základě konzultace namícháme osobní vůni (olejový parfém) nebo masážní olej na míru právě vašim potřebám. Cena výsledného produktu není zahrnuta v ceně konzultace.

400 Kč

Osobní terapeutická vůně 10 ml

Na výběr skleněný roll-on/skleněná lahvička s pipetou. Základem je jojobový olej. Vůně je vždy jedinečná, vhodná právě pro vás. Lze ji nosit u sebe a jako parfém použít kdykoliv je třeba. Při osobní aroma konzultaci mícháme společně, po online konzultaci posílám Zásilkovnou (+ 75 Kč). 

250 Kč

Terapeutický masážní olej 50 ml

Ve skleněné lahvičce s pumpou. Základem je za studena lisovaný mandlový olej. Dále přírodní vůně vybrané na základě aroma konzultace. Využít se dá pro celotělové či částečné masáže, s partnerem/partnerkou či pro osobní pečující rituály.

300 Kč

Holistická aromaterapeutická masáž 2 h 

Upozornění: masáž aktuálně dostupná jen klientkám, kterým poskytuji péči v těhotenství 

Začneme rozhovorem u dobrého čaje a mícháním masážního oleje na míru vašim aktuálním potřebám. Olej si odnesete i domů. Poté následuje 1,5 h relaxační masáže, a to buď celotělové (záda, nohy, ruce, bříško, hrudník, ramena a šíje, obličej a hlava) nebo částečné (masírované oblasti dle domluvy). 

950 Kč

Ženská masáž Pravka Romb Makoš 2 h

Pravka Romb makoš vychází z ruských tradic a komplexně pečuje o ženské zdraví. Hodí se pro ženy snažící se otěhotnět, po porodu, při potížích s menstruačním cyklem, při potížích s trávením, ale i při psychické/emocionální zátěži. Do hloubky se budeme věnovat hlavně břichu a vnitřním orgánům, zaměříme se ale také na nohy, hýzdě, záda (zj. sakrální oblast), hrudník a šíji. 

950 Kč

Cestovné mimo Českou Lípu

Cestovné v rámci České Lípy zdarma. Doprava k porodům a konzultacím mimo Českou Lípu je i se zpáteční cestou účtována dle platného ceníku. 

7 Kč/km

              Ceník je platný od 30.01.2022